Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej

Pobierz

W przypadku odrzucenia, składający pracę dyplomową powinien sprawdzić …Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Cieszyn, dnia …………………….. r. Imię i Nazwisko .Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.Witam,Do końca czerwca muszę złożyć pacę dyplomową, co prawda jest ona na ukończeniu, jednak brakuje mi kilku zasadniczych elementów (m.in. testów).. Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.Promotor nie ma obowiązku uwzględnić wniosku o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.. Niezłożenie …Wniosek o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej powinien być złożony nie później, niż: 1) na trzy tygodnie przed początkiem semestru - na studiach …Warszawa, dnia ……………… ( Imię i Nazwisko ) ………………………………………….. ( Nr albumu .Student, który nie zdążył złożyć pracy dyplomowej w semestrze zimowym do 15 marca, bądź też w semestrze letnim do 25 września, może złożyć wniosek z prośbą o …Title (Microsoft Word - Podanie o przesuniêcie terminu z³o¿enia pracy dyplomowej) Author: agnieszka_krol Created Date: 3/15/2012 3:19:17 PMPodanie o wznowienie studiów celem obrony pracy dyplomowej (DOC, 33 KB) Wniosek o powtórzenie semestru (DOC, 30 KB) Wniosek o przesunięcie terminu … Uwagi redakcyjne dla dyplomantów..

podanie o przywrócenie terminu na złożenie wniosku podania.

Pojawiła …Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Author: Krzysztof Witkowski Last modified by: oem Created Date: 5/27/2021 9:00:00 AM Other titles: Podanie o …WNIOSEK o zapisanie na wykład ogólnouczeniany po terminie.. WNIOSEK …Student zobowiązany jest do złożenia pracy dyplomowej nie później niż do terminu okreslonego w (§ 38 Regulaminu studiów) - koniec II terminu sesji.. Uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.Adnotacja Dziekanatu: podanie złożono dnia: .. ….…………………… (podpis pracownika) Białystok, dnia ., .….. rok*) niepotrzebne skreślić Wrocław, dnia .. Imię i nazwisko studentaPodanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Author: Krzysztof Witkowski Last modified by: Instytut Socjologii Created Date: 6/8/2009 10:36:00 AM Other …Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.Title: Microsoft Word - Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.doc Author: Monia Created Date: 10/1/2014 1:58:13 PMProszę o wyrażenie zgody na przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej do dnia Uzasadnienie Stwierdzam, że znane mi są postanowienia Regulaminu Studiów …Zgadzam / nie zgadzam* się na przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej do dniapodanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej..

!pisze podanie o przedluz.terminu skladania prac mgr jaki podac powod?

Wniosek o zgodę na przygotowanie pracy dyplomowej w języku angielskim.. Masz pewne problemy z przygotowaniem pracy przez zmianę projektu?. Na pewno nie uda mi …Author: Pawel Created Date: 03/19/2019 06:52:00 Title: Microsoft Word - Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Last modified by*niepotrzebne skreślić Prodziekan ds. kształcenia Wydziału Humanistycznego UJK w Kielcach prof. UJK dr hab. Małgorzata Krzysztofik Wniosek o wyrażenie zgody na …Pracę powinnaś mieć napisaną mimo to..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt