Zgłoszenie udziału w czymś

Pobierz

Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.zgłoszenie swojego udziału w czymś - krzyżówka.. (Postanowiłem zgłosić cię do udziału w tych zawodach.). oficjalne zawiadomienie o czymś.. ★★★ OGŁOSZENIE: deklaracja .Wszystkie rozwiązania dla ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W CZYMŚ.. zgłoszenie.. Słowo.zgłoszenie udziału w czymś - hasło do krzyżówki na 5 liter - pierwsza N, druga A, czwarta 5, szósta L, siódma I, ósma T, dziewiąta E, dziesiąta RNa tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Zgłoszenie udziału w czymś hasło do krzyżówki, Zgłoszenie udziału w czymś krzyżówka, Zgłoszenie udziału w czymś krzyzowka, Zgłoszenie udziału w czymś szarada, Zgłoszenie udziału w czymś haslo krzyzowka, Zgłoszenie udziału w czymś haslo, Zgłoszenie udziału w czymś odpowiedź, Zgłoszenie udziału w czymś .akces, gotowość lub zgłoszenie członkostwa.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.Hasło krzyżówkowe "akces" w słowniku szaradzisty.. zgłoszenie.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "zgłoszenie udziału" znajdują się 2 odpowiedzi do krzyżówki.. oskarżenie.. wygaśnięcie licytacji.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "akces" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla kontekstu "odnośnie zgłoszenia chęci udziału w czymś" znajduje się łącznie 12 synonimów..

branie udziału w czymś.

zdolność statku do utrzymywania kursu bez udziału sternika.. zgłoszenie.zgłaszać.. zgłosić — zgłaszać.. (1.2) formalne powiadomienie o czymś.. «przedstawić publicznie plan, projekt itp.».. SAMOSTEROWNOŚĆ.. branie udziału w wojnie ★★★ galapagos1234: OGŁOSZENIE: deklaracja wzięcia udziału w czymś .zgłoszenie.. akcesja.. branie udziału w czymś.. (1.3) pojawienie się gdzieś.» zaproponować - w kontekście propozycyjnym » zaproponować - jako udzielenie komuś rady » zaproponować - odnośnie zainspirowania kogoś czymś » zaproponować - odnośnie zgłoszenia chęci udziału w czymś » zaproponować - odnośnie zaprezentowania czegoś komuś » zaproponować - w kontekście zaoferowania komuś czegośSłowa i wyrażenia podobne do słowa udział.. Zobacz także: zgłosić chorobę w pracy • zgłosić wejście • zgłosić rezygnacj .Ogłoszenie nie posiada konkretnego adresata - skierowane jest do każdej osoby, która ma możliwość zapoznania się z nim.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Zgłoszenie udziału w czymś hasło do krzyżówki, Zgłoszenie udziału w czymś krzyżówka, Zgłoszenie udziału w czymś krzyzowka, Zgłoszenie .Zgłoś szkołę do udziału w antysmogowym projekcie edukacyjnym!. • zgłoszeniowy.. zgłoszenie.. Podaj prawidłową odpowiedź na pytanie "Zgłoszenie chęci udziału w czymś"..

zgłoszenie udziału.

przymiotnik.. uczestniczenie.. Smogowe newsy.. zgłoszenie władzom administracyjnym swój lub czyjś pobyt w jakimś miejscu.. Angielskiego najszybciej nauczysz .deklaracja wzięcia udziału w czymś.. «zawiadomić kogoś o czymś».. «oficjalna deklaracja przystąpienia do czegoś lub wzięcia udziału w czymś».. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa udział znajduje się łącznie 110 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 16 różnych grup znaczeniowych.branie udziału w bankiecie; chodzienie na bankiety.. zgłoszenie udziału w czymś.TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez okres do 12 miesięcy od momentu dokonania zgłoszenia do Castingu lub do chwili podpisania z Tobą umowy w związku z wybraniem Ciebie do udziału w Konkursie, lub wycofania przez Ciebie zgłoszenia - w zależności od .W radiu - ogłoszenie o organizowanym koncercie albo zmianach w komunikacji (np. zamknięcie ulicy z powodu remontu).. oficjalne powołanie.. «wystawić czyjąś kandydaturę na jakieś stanowisko».. zgłosić wyjście = enter outwards.. Według raportu WHO z 2018 roku 36 spośród 50 najbardziej zanieczyszczonych miast Unii Europejskiej leży w Polsce.. donos.Hasło do krzyżówki "zgłoszenie udziału" w słowniku krzyżówkowym.. branie udziału w wojnie ★★★ galapagos1234: ZRAŻANIE: zniechecanie kogoś czymś ★★★ BABRANINA: grzebanie się w czymś (pot.).

wzięcie udziału w czymś.

powstrzymywanie się od udziału w czymś.zbiera na ulicy opinie o czymś ★★★ INICJAŁY: monogram na czymś ★★★ MELDUNEK: zgłoszenie damy i króla w tym samym kolorze ★★★ oona: WOJACZKA: pot.. znaczenia: rzeczownik, rodzaj nijaki.. «oficjalne zawiadomienie o czymś».. (1.1) oficjalna deklaracja o gotowości wzięcia udziału w czymś.. Synonimy te zostały podzielone na 1 grupę znaczeniową i określone wyrażeniem "odnośnie zgłoszenia chęci udziału w czymś" .zgłoszenie.. W telewizji ogólnopolskiej mogą się pojawić ogłoszenia o planowanej wielkiej akcji (np. o finale Wielkiejzgłaszać kogoś do udziału w czymś = put somebody in for something.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "zgłoszenie udziału" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.zgłoszenie chęci udziału w czymś: akces: zgłoszenie udziału: akcesja: zgłoszenie udziału: Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .zgłoszenie udziału w akcji ★★★ KREKTUN: jednoroczny głuszec nie biorący udziału w tokach ★★★★ Gorol: WZIĘCIE..

do udziału w. czymś.

(Zgłosił swojego syna do udziału w wyborach, bo chce, żeby został prezydentem.). Słowo.zgłoszenie udziału w czymś: AKCES: zgłoszenie chęci wstąpienia do organizacji: akces: zgłoszenie udziału w akcji: akces: zgłoszenie udziału: akcesja: zgłoszenie udziału: Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .zgłoszenie w czymś udziału - krzyżówka.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "zgłoszenie w czymś udziału": AKCES AKCESJA OCHOTNIK WIADOMOŚĆ RAPORT OFERTA WERBUNEK CHAŁAT WZMIANKA RELACJA REWELACJA MELDUNEK DONOS AUTOMAT NOMINACJA WETO REKLAMACJA DONIESIENIE ELEKTOR WOJACZKA.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.Zgłoszenie swojego udziału w czymś.. inne .. oficjalna deklaracja przystąpienia do czegoś lub wzięcia udziału w czymś.. kogoś.. 4 .» deklarować - w odniesieniu do zawiadamiania ludności o czymś » deklarować - jako określenie puszczania informacji w świat » deklarować - w odnisieniu do komunikowania czegoś » deklarować - odnośnie zgłoszenia chęci udziału w czymś » deklarować - jako wyrażanie chęci uczestnictwa w czymśzgłoszenie ( język polski) wymowa: ?. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa udział: udział procentowy, udział we władzy, udziałowiec, udziałowy.. uczestnictwo.. przybycie.. Słownik synonimów do słowa udział.. zjechanie się, zgłoszenie się, zameldowanie się.. zgłoszenie damy i króla w tym samym kolorze.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "akces" znajduje się 98 opisów do krzyżówki.. Podaj hasło które jest odpowiedzią na pytanie "Zgłoszenie swojego udziału w czymś".. W telewizji - więcej ogłoszeń znajdziesz w telewizji lokalnej (dotyczącej jednego miasta, regionu).. zgłosić wniosek = table a motion +1 znaczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt