Oferty pracy jako niania

Pobierz

Około 592 ofert.. Praca: Specjalista Ds. Mediów Społecznościowych, Full Stack Developer, Opiekun W Żłobku i inne na stronie Indeed.comopiekunki i nianie, Cedynia.. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteriaZapraszam do skorzystania z mojej pomocy jako awaryjnej niani, kiedy sytuacja tego wymaga.. Zacznij nową karierę już teraz!MJ Governess Agencja rekrutująca wykwalifikowane guwernantki i nianie (numer certyfikatu 6860) poszukuje niani dla 17 - miesięcznych bliźniaczek.. Przeglądasz ogłoszenia w dziale praca opieka .. Chodzi zarówno o kilkumiesięczne maleństwa, jak i starszaki uczęszczające do przedszkola lub szkoły.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Około 35 ofert.. Szybko & bezpłatnie.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Załóż profil za darmo i znajdź pracę jako niania, opiekunka.Praca dla opiekunki - .. Od ponad dekady, pracuję z d ziećmi jako guwernatka.. Szukaj rodziny goszczącej Rejestracja jako Au Pair Jak zostać Au Pair?. OLX.pl.. Szukam niani dla 3,5 letniej córeczki i 13 miesięcznego synka.. Ogłoszenia.. Zakres obowiązków: opieka nad maluszkiem, podawanie wcześniej przygotowanych posiłków, usypianie i zabawa.Szulam pracy jako niania W Niania.pl od 7 listopada 2009.. Dodaj do Zachowanych.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. 0 0; Mój OLX..

Godziny pracy 8-16.

Praca dla niani Wawer.. Kluczowymi cechami, które rodzice mogą zweryfikować w załączonych profilach na nianię są deklarowane predyspozycje osobowościowe do pracy z dzieckiem.. Aktywność: ponad 5 miesięcy temu.. Dodaj do Zachowanych.. przez ponad 1 rok dla rodziny od james.. Stawka 25 zł/h lub 30 zł/h w przypadku opieki nad dwójką na raz.. .11 dostępne oferty: Opiekunka - Warszawa, mazowieckie.. Informacja o pracodawcach.. Około 2303 ofert.. Największy wybór ofert pracy w mieście.. Jestem studentką V roku AGH.. TVN POSZUKUJE KONTAKTU Z NIANIAMI.. Witam, chciałabym podjąć pracę jako Niania.. Praca 5.5 godzin dziennie, a po pewnym czasie pełen etat.. Załóż profil za darmo i znajdź pracę jako niania, opiekunka.Pracy Jako Niania najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Zacznij nową karierę już teraz!66.. Jakie wymagania stawia się przed nimi?. Największy wybór ofert pracy w mieście.. Wymagania dla Au Pair Au Pair programy Rodziny goszczące na świecie Historie Au Pairek Online Au Pair.My Nanny - dobra niania to skarb!. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Praca dla opiekunki - .. Szybko & bezpłatnie.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Aktywność: ponad 5 miesięcy temu.. brutto Gdańsk, Śródmieście dzisiaj 17:36 Dodatkowa / sezonowa Umowa zleceniePraca: Jako niania w Krakowie..

dczeniem w pracy z małymi dziećmi.

Informacja o pracodawcach.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Mam 43 lata, wyższe wykształcenie, znam jezyk angielski.. Największy wybór ofert pracy.Serwis Nr 1 w Polsce dla osób szukających niani lub opiekunki do.10 dostępne oferty: Niania.. Informacja o pracodawcach.. Szukam Niani .. Lokalizacja: Gdynia, Chwarzno - Wiczlino Dorywczo.. 2021-07-25 06:16:04Niania od zaraz!. Dobra, Małopolskie.. Praca dorywcza (tylko w dni powszednie) dla osób z doświa.. Oferta aktualna; Odpowiedz na ogłoszenie Dodaj do ulubionych; Podobne oferty.. Sprawdź aktualne anonse lub wystaw za darmo ogłoszenie w kategorii praca opieka w serwisie Pokato.pl.. Jeśli chodzi o szukanie niani przez rodziców - ważne jest doświadczenie i to, czy niania wyda się osobą godną zaufania.Oferty pracy za granicą dla Niania i babcia Au Pair w Bawaria, Niemcy - Strona 2 Praca jako Au Pair i Niania w Niemcy, Bamberg Bawaria w Miasto na 10-12 miesięcy Start październik 2021 - listopad 2021 (10-12 miesięcy) Dzieci 2 Dzieci (6-10 lat) Płaca 300 EUR na miesiącopiekunki i nianie, Ursynów.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Około 2155 ofert.. Szybko & bezpłatnie.. pokaż opis.. Zacznij nową karierę już teraz!Praca dla opiekunki - Warszawa.. 177.000+ aktualnych ofert pracy.. Największy wybór ofert pracy w mieście.. U nas znajdziesz zarówno oferty pracy stałej, tymczasowej, a także oferty praktyk i staży.Au Pair i Niania Oferty pracy Austria Vienna Vienna Rodzina goszcząca (Austria) Pracuj za granicą jako Au Pair i Niania w Vienna (Vienna), Austria przez 4-6 miesięcy dla rodziny od AlexandraPraca: Jako niania w Lublinie..

183.000+ aktualnych ofert pracy.

Ostatnio wybrane: Wybierz lokalizację: + 0 km 0 + 0 km 0 + 2 km 2 + 5 km 5 + 10 km 10 + 15 km 15 + 30 km 30 + 50 km 50 + 75 km 75 + 100 km 100;Szukamy niani do pracy w Nanny Bell (2 lub 5 dni w tygodniu) od 18,50 zł do 19 zł /godz.. Załóż profil za darmo i znajdź pracę jako niania, opiekunka.Praca: Opiekunka niania w Kielcach.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. 33-100 Tarnów Oferta nieaktualna.. Szybko & bezpłatnie.. Początkowo godziny pracy 8.30 - 14.00.. Część etatu, od 7 wrzesień 2021, Na czas nieokreślonyWynagrodzenie: Do 20/25 zł za godzinęPreferowany wiek kandydatki: od 26 do 66 latOferta ważna do: 7 październik 202130-638 Kraków, Podgó.. 2021-09-11 07:00:05.Praca: Jako niania Dobra, gm.. Zacznij nową karierę już teraz!Poszukuje niani, ktora w okresie przeziebienia dziecka, lub dniach wolnych od pracy zlobka zaopiekuje sie dzieckiem u nas w domu.. Wrocław Żernikiprzeglądam oferty pracy dla niani W Niania.pl od 23 lutego 2009.. Szukamy niani na 2 dni w tygodniu, 2-3 godziny w ciągu dnia (17-19), do odbierania ze szkoły 7-letniej dziewczynki i.Niania na Miarę zatrudni nianie na terenie Trójmiasta od 19 zł do 20 zł /godz.. brutto Warszawa, Śródmieście 17 wrz Niepełny etat Umowa zlecenieWarszawa, Bielany 5 paź Pełny etat Umowa o pracę Dyspozycyjna Niania z Gocławia Warszawa, Praga-Południe 5 paź Dodatkowa / sezonowa InnyW Niania.pl od 28 grudnia 2008 Aktywność: ponad 5 miesięcy temu Pełny etat , od 28 grudzień 2008 do 28 marzec 2009Pracy Jako Niania najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..

169.000+ aktualnych ofert pracy.

W swej pracy skupiam się na rozwoju i bezpieczeństwie dziecka, dlatego też nie sprzątam mieszkan ani nie gotuję.Szukamy niani do opieki nad 16 miesięcznym synkiem od października.. Praca popołudniowa w godzinach 15.00 - 19.00 od poniedziałku - piątku.Zakres obowiązków:- opieka nad dziećmi- przygotowywanie posiłków- spacery i zabawy.Wymagania stawiane niani:- doświadczenie w opie .. .Praca dla opiekunki - Szczecin.. W tej chwili w tej kategorii mamy 1309 ogłoszeń i liczba ta stale rośnie!. Informacja o pracodawcach.. Kraków .Mimo że na internetowych forach i portalach pracy roi się od ogłoszeń: "szukam pracy jako opiekunka do dziecka", wybór właściwej osoby nie jest łatwy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt