Wydział komunikacji opoczno druki

Pobierz

Patronat Starosty; Zespół ds. Promocji, Kultury i Sportu; Numery kont bankowych - Wydział Komunikacji i Transportu.. Niektóre urzędy prowadzą rezerwację kolejki przez internet.Dyrektor Wydziału Komunikacji i Transportu.. : 44 736 15 05Jeżeli któryś ze współwłaścicieli nie może stawić się w Wydziale Komunikacji w miejscowości Opoczno należy wypełnić upoważnienie do rejestracji pojazdu.. Wniosek o rejestrację pojazdu należy złożyć razem z innymi dokumentami w Wydziale Komunikacji, aby zarejestrować nowo nabyty pojazd i otrzymać tablice rejestracyjne, kartę pojazdu.. Małgorzata Majcherek.. Z tego miejsca pobrać można aktualne, wszystkie druki potrzebne do załatwienia danej sprawy w Starostwie Powiatowym.. Zatrzymaj animacje.. Przejdź do Menu.. Druki te można również pobrać z zakładki poradnik - zamieszczone przy omówieniu danej sprawy.Ochrona Danych Osobowych - Klauzule stosowane w Starostwie Powiatowym w Opocznie; Druki do pobrania.. Dzięki niemu formalności w urzędzie może dopełnić jeden z współwłaścicieli lub inna osoba, która otrzyma upoważnienie.Wniosek o rejestrację pojazdu.. Druki te można również pobrać z.PRACOWNICY WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I TRANSPORTU przyjmują klientów: - w poniedziałki, środy i czwartki w godz.8.00-14.30.. Wydział Komunikacji i Transportu - Zarządznie Ruchem Drogowym.. Dotyczą one nie tylko rejestracji pojazdów i wydawania dokumentów uprawniających do ich prowadzenia, ale również szeregu spraw związanych z transportem i komunikacją drogową: zezwoleń na wykonywanie transportu i przewozów, licencji na prowadzenie taksówki .Rejestracja quada osobiście w Wydziale Komunikacji w miejscowosci Opoczno..

Dostęp podzielony jest na - druki w poszczególnych wydziałach i dalej tematycznie.

Numery kont bankowych - Wieczyste użytkowanie gruntówRejestracja przyczepy osobiście w Wydziale Komunikacji w miejscowosci Opoczno.. Menu główne 1.. Strona Główna Mapa Strony Kontakt.. Jacek Pęczek (44)741-49-36 Do rejestracji samochodu / pojazdu sprowadzonego z innego kraju (np. Niemiec, Francji, Holandii, Belgii czy Wielkiej Brytanii) Wydział Komunikacji w miejscowosci Opoczno potrzebuje: wniosek o rejestrację pojazdu - druk AO-05-01SP Opoczno - Przejdź do treści.. Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.. Wydział Komunikacji i Transportu - Prawo Jazdy.. - w piątki w godz. 8.00-13.30.. - we wtorki w godz.8.00-16.00.. Wypełnij wniosek o rejestrację quada drukowanymi literami i złóż go Wydziale Komunikacji w miejscowosci Opoczno.Druki do wypełnienia znajdziesz w sekcji Pobierz dokumenty.. Wydział Komunikacji Opoczno - rezerwacja wizyty online.. Telefon do Wydziału Komunikacji w Opocznie:.. Małgorzata Majcherek, Marek Sijer (44)741-49-34.. Wypełnij wniosek o rejestrację przyczepy drukowanymi literami i złóż go Wydziale Komunikacji w miejscowosci Opoczno.Druki do wypełnienia znajdziesz w sekcji Pobierz dokumenty.. Wydział Komunikacji Opoczno - rezerwacja wizyty online.. Wniosek o rejestrację pojazdu (.pdf) Wniosek o rejestrację pojazdu (.doc)Wydział Komunikacji - ważna Informacja !. Druki do pobrania..

Część urzędów komunikacji prowadzi internetową rezerwację kolejki.SYSTEM KOLEJKOWY W WYDZIALE KOMUNIKACJI I TRANSPORTU.

Szanowni Państwo Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu obsługuje mieszkańców miast i gmin: Prószków, Tułowice, Niemodlin, Ozimek, Popielów, Turawa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Dąbrowa, Łubniany, Murów, Chrząstowice, Tarnów Opolski.. Niektóre urzędy prowadzą rezerwację kolejki przez internet.. Przejdź do mapy strony.. (miejscowość, data) Pouczenie: Pełnomocnictwo podlega opłacie skarbowej w wysokości 17 zł* lub pełnomocnictwo poświadczone za zgodność z oryginałem 22 zł *Pełnomocnictwo udzielone członkom rodziny (mąż, żona, syn, córka, ojciec, matka, brat, siostra) jestRejestracja osobiście w Wydziale Komunikacji w miejscowosci Opoczno.. Patronat Starosty; Zespół ds. Promocji, Kultury i Sportu; Numery kont bankowych - Wydział Komunikacji i Transportu.. Jarosław Bielecki (44)741-49-92.. Rejestracja pojazdów.. Numery kont bankowych - Wieczyste użytkowanie gruntówDokumenty potrzebne do rejestracji samochodu z zagranicy.. Wypełnij wniosek o rejestrację motoroweru lub motocykla drukowanymi literami i złóż go Wydziale Komunikacji w miejscowosci Opoczno.Druki do wypełnienia znajdziesz w sekcji Pobierz dokumenty.. Wydział Komunikacji Opoczno - rezerwacja wizyty online.. Dostęp podzielony jest na - druki w poszczególnych wydziałach i dalej tematycznie.. Barbara Białas, Aneta Kołodziejczyk (44)741-49-35 ..

Z tego miejsca pobrać można aktualne, wszystkie druki potrzebne do załatwienia danej sprawy w Starostwie Powiatowym.

KLIKNIJ >> ZAREZERWUJ TERMIN ZAŁATWIENIA SPRAWY W WYDZIALE KOMUNIKACJIOchrona Danych Osobowych - Klauzule stosowane w Starostwie Powiatowym w Opocznie; Druki do pobrania.. Przejdź do WyszukiwarkiSP Opoczno.. W Starostwie Powiatowym w Opocznie wprowadzony został system zarządzania kolejką do załatwienia wszelkich spraw w Wydziale Komunikacji i Transportu związanych z rejestracją pojazdów i uprawnieniami do kierowania pojazdami.Wydział Komunikacji w miejscowości Opoczno jest jednostką organizacyjną odpowiedzialną za sprawy komunikacyjne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt